ساعت مچی برای خلبانان راننده گان رولکس ایر کینگ Air King Rolex 2 - انواع ساعت مچی رولکس طلایی مسی شیک زنانه دخترانه
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ساعت مچی برای خلبانان راننده گان رولکس ایر کینگ Air King Rolex 2

برای خلبانان راننده گان رولکس ایر کینگ Air King Rolex 2020 

 

برای خلبانان راننده گان رولکس ایر کینگ Air King Rolex 2020

برای راننده های مسابقه ای: رولکس کازموگراف دایتونا

فقط 5 دقیقه از مسابقه های موتور 24 ساعته Daytona یا Le Mans را روی تلویزیون تماشا کنید، و شک نخواهید داشت که یک تبلیغ از رولکس دیتونا را خواهید دید. عموما این را ساعت ورزش موتورسواری می دانند. ساعت کازموگراف دیتونای رولکس از سال 1963 همراه ما بوده است و بر روی مچ بسیاری از راننده های موفق دنیا دیده شده است.

ساعت رولکس دیتونا که برای موتورسواری و زمان گرفتن طراحی شده، یک عقربه ثانویه دارد که تا دقت یک هشتم ثانیه را نیز میخواند، بهمراه دو شماره که زمان سپری شده را به ساعت و دقیقه اعلام می کنند.

بعلاوه، حلقه ی 40 میلیمتری غیر چرخان آن را می توان بعنوان تاچیمتر استفاده کرده، که هر شی متحرکی را به واحد در ساعت نشان می دهد. بر فرض که میخواهید سرعت متوسط یک ماشین رکورد ساعت را حساب کنید در حالی که از یک فاصله مشخصی عبور می کند. روی دگمه ای که روی ساعت دو قرار دارد بزنید تا عقربه دوم به حرکت در بیاید، و سپس برای توقف عقربه، وقتی که ماشین از روی علامت دوم عبور میکند دوباره دگمه را فشار دهید، عددی که روی حلقه نقش می بندد، متوسط سرعت ماشین بصورت مایل در ساعت خواهد بود.

رولکس دایتونا یک ساعت ضد آب تا ژرفای 100 متری بوده و ذخیره باتری تا حدود 72 ساعت را دارد.

برای ماجراجویان: رولکس اکسپلورر (جستجوگر)

ساعت رولکس اکسپلورر کم پرداخته شده ترین خرید ساعت مچی رولکس ارزان زنانه 1399  مارک رولکس هست، ولی بخاطر همین، یکی از محبوب ترین ها نیز هست. اکسپلورر یک تاریخچه قطوری دارد، که با صدف بینهایت (پرپچوال اویستر) شروع می شود که سر ادموند هیلاری سفر پیشآهنگی به کوه اورست داشت در سال 1953. برای یادبود این دستآورد، و همچنین این ساعت، رولکس مدل اویستر پرپچوال اکسپلورر را همان سال طراحی کرد.

امروزه، رولکس دو مدل اکسپلورر دارد، یک اکسپلورر  39 میلیمتری، و یک اکسپلورر 42 میلیمتری Explorer II (شکل فوق). آنها ممکن است کمی با هم متفاوت بنظر برسند، ولی هردوی آنها برای شرایط محیطی شدید طراحی شده اند.

طراحی اکسپلورر خیلی شبیه اصلی آن باقی مانده است، با شماره های سیاه، و عدد های بزرگ و قاب صدفی پر دوام.

اکسپلورر دو یک تحول در طراحی مدل اصلی محسوب می شود، که چند میلیمتری به قطر اصلی افزوده و خاصیت GMT را به آن داده است، که پوشند? ساعت بتواند ساعت های با محدوده زمانی متفاوت را دنبال کند.

برای خلبانان: رولکس ایر کینگ (Air King Rolex)

اگر پرواز علاقمندی شما باشد، پس رولکس ایر کینگ مناسب شما است. این ساعت یک ظاهر کلاسیک و جذاب دارد، با یک قاب 40 میلیمتر فشرده، مچ بند صدفی و حلقه خمیده.

از دید بیننده عادی، ایر کینگ، شبیه طراحی های دیگر رولکس مانند Datejust یا Day-Date هست، ولی تایید های زیادی برای هوانوردی دارد که آن را از بین دیگر مدل های هدیه سازمانی یا هدیه فارغ التحصیلی جدا کند.

ساعت رولکس ایرکینگ، برمیگردد به ارتباط رولکس با صنعت هوانوردی در سال 1930، و از یک حلقه سیاه متمایز بهره می برد، با عدد های درشت روی ساعت سه، شش و نه، که از اعداد دقیقه متفاوتند که برای زمان خوانی حرکتی استفاده می شود.

محرک مکانیکی خود کوک کالیبر 3131 ایرکینگ، ذخیره توان حدودا 48 ساعت و مقاومت آب تا 100 متر را دارد.