معرفی انواع برندهای ساعت مچی مردانه زنانه 2020 - انواع ساعت مچی رولکس طلایی مسی شیک زنانه دخترانه
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

معرفی انواع برندهای ساعت مچی مردانه زنانه 2020

معرفی انواع برندهای ساعت مچی مردانه زنانه 2020

 

معرفی انواع برندهای ساعت مچی مردانه زنانه 2020

برای خوش ذوق های هورولوژی: رولکس چلینی مون فیز (ROLEX CELLINI MOONPHASE)

یک عضو از کلکسیون ساعت کلاسیک رولکس، چلینی مون فاز برای کسانی است که ساعت را جدی می گیرند، ولی می خواهند ظاهر کلاسیک که از پرواز و مسابقه و قایق بازی دور باشند. در عوض، این ساعت با 18 قراط طلای رز یک صفحه سفید که داخل یک ساعت موقر 39 میلیمتری نشسته را به رخ می کشد.

ولی پایین این سادگی، یک محرک کالیبر 3295 کمپلکس هوشمندانه با یک گردش ماه مانند دارد که رولکس ادعا می کند به مدت 122 سال از لحاظ اختر شناسی دقیق عمل می کند و آنگاه نیاز به تنظیم خواهد داشت.

 

ساعت لونژین استیل مردانه 

مدل ساعت دیت جاست مسی

ساعت خلبانان راننده گان رولکس

انواع ساعت مچی

ساعت مچی رولکس طلایی زنانه

 

 

بطور متناسب، ماه کامل نمایش داده شده روی چهره چلینی از یک قطعه واقعی از شهابسنگ ساخته شده که بر اساس روز های ماه به مرور گردش می کند. این ساعت نمی تواند سرعت متوسط پرواز را حساب کند یا کمک کند زمان اکسیژن را 1000 فوت زیر دریا محاسبه کند، ولی این کمبودها را با پیچیدگی دقت زمان سنجی و ظرافتش جبران می کند.

برای مدیرعامل: رولکس دی دیت (ROLEX DAY DATE)

هیچ چیز مانند یک رولکس تمام طلای دی دیت داد نمی زند که برای مدیر عامل شرکت ساخته شده است. بله، کمی سنگین است و شاید حتی در برخی شرکت ها خودنما بنظر بیاید، ولی بنوعی از دیگر ساعت های هم قیمت خود بیشتر کلاس دارد.

حتی از دید مشخصات دیگر غیر از خودنمایی، دی دیت یک ساعت خوش چهره است که هرگز از مد نمی افتد، و وقتی از زیر آستین خودش را نشان می دهد توی آن جلسه مهم، انگار جایش آنجا است.

از سال 1956، دی دیت اولین ساعت برای نمایش توانایی هم روز هفته و هم تاریخ ماه بوده است (که نام دی و دیت را به خود گرفته). روز هفته که نزدیک ساعت 12 نمایش داده می شود یک گردش چشمگیر ولی کارآمد برای بسیاری خریداران محسوب می شود و آنها از گردش ماه بیشتر از آن استفاده می کنند.

پس از خرید اینترنتی ساعت مچی، اگر دی دیت را بپوشید، خودبخود عضو یک شرکت کالیبر بالا خواهید بود. مالکین قبلی این مدل، ریگان، نیکسون، روزولت، فورد و کندی، راجر فدرر، جی زی، الن دجنرس و ویکتوریا بکهام هستند.

مدل کنونی اندازه 36 میلیمتر داشته و تا 100 متر ضد آب بوده و توان ذخیره 70 ساعت را دارد.

برای هر روز: رولکس دیت جاست (ROLEX DATEJUST)

ایده‌ی رولکسِ همه روزه کمی متناقض بنظر می رسد، ولی متوجه می شویم که دیتجاست رولکس کاملا متناسب این سمت است. جای بحث دارد که بهترین مدل ساعت مچی مردانهرولکس دیت جاست است که شما بیشتر از همه دوست دارید درباره اش بدانید. این ساعت کاملا تنظیم پذیر است، و رولکس اندازه قاب های متفاوت و جنس های متفاوتی را برای آن ارائه می دهد، با انتخاب بند و صفحه حلقوی بزل، و گستره ای از رنگ های صفحه، مواد و دکوراسیون (که البته منظورمان الماس هست). قابل توجه هواداران رلکس که این دیت جاست بصورت ساعت ست نیز ارائه می شود.

سایز کیس ها از 28 تا 41 میلیمتر متغیر است، در حالیکه جنس ساعت دیتجاست رولکس می تواند استیل، طلای سفید، طلای زرد یا ترکیبی باشد. رنگ شماره ها می تواند سفید، نقره ای، طلایی، آبی، سیاه یا صورتی باشد و دو مدل طراحی بند ساعت و بزل نیز وجود دارند. هم? اینها یعنی ساعت Datejust را می توان آنطور که دوست دارید سفارشی سازی کنید، که مناسب تعطیلات آخر هفته یا روزهای کاری یا متناسب کت و شلوار عروسی و... باشد.

نخست در سال 1945 با نام Oyster (صدف) تولید شد، دیت جاست (که از سال 1985 این نام را گرفت) از آن سال خیلی کم تغییر کرده است. با این وجود، در سال 1955 مکانیزم آن به روز رسانی شد تا تغییر روز بتواند در نیمه شب بطور ناگهانی تعویض شود تا اینکه از چند ساعت قبل به آرامی تغییر کند.

آن سال همچنین لنز معروف سایکلوپس به نمایشگر تاریخ اضافه شد که از آن زمان به هویت طراحی رولکس تبدیل شده است.

امروزه، ساعت رولکس دیت جاست تا ژرفای 100 متری مقاوم در برابر آب بوده، از یک محرکت اتوماتیک خود کوک کالیبر 3235 بهره می برد و ذخیره توان حدود 70 ساعت را داراد.